A rúdon tekeredő lányokról legtöbb esetben az embernek nem a sport, hanem a túlfűtött, forró erotika jut az eszébe. Pirner Alma erre kívánt rácáfolni az általa szervezett versenyen, ahol gyönyörű lányok mérhették össze a tudásukat, és persze mi is csak a sportkommentátor szerepét mertük vállalni. Tényleg.

“A rúdtánc, mint sport már több mint tíz éves szakmai múltra tekint vissza” – kezdi a Tabu Tv-nek adott riportot Pirner Alma, aki azt is elárulta, hogy két féle irányzatot különböztethetünk meg, a rúdtáncot és a rúdfitneszt.

A szakma kétségtelenül legnevesebb hazai képviselője szerint teljesen mindegy, hogy ki hogy néz ki és hány éves. “Pont az a lényeg, hogy mindenkinek lehetőséget szeretnénk adni kortól és külső adottságoktól teljesen függetlenül. Örömmel és tényleg felszabadultan tudják végigcsinálni a koreográfiájukat, nem stresszelnek túlságosan, hanem megpróbálják tényleg jól érezni magukat a színpadon” – mondta el a Tabu Tv-nek adott interjújában Pirner Alma.

A gyönyörű nő szerint az a legfontosabb, hogy amit a versenyzők elterveztek, azt végre is tudják hajtani. “Azért ez csak egy rúd, ahol szükség van az erotikára, és voltak olyan táncos lányok, akikben pont ezt hiányoltam” – meséli a Tabu Tv-nek Völgyi Zsuzsi, aki kíváncsi volt, hogy hogyan teljesítenek a rúd körül tekeredő versenyzők.

Tabu Tv

Oszd meg a bejegyzést másokkal is:
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • blogtercimlap
  • email
  • Technorati
  • Print
  • Propeller
  • Netvibes
  • PDF
  • RSS
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Twitthis

APRÓHIRDETÉS: LAKÁS ELADÓ
• Baján a Duna u. 3. szám alatt I. emeleti 1 szobás (panelprogramos) lakás eladó. Ára: 4.800.000 Ft. Érdeklődni a 06-70/563-0143-ös mobilszámon!

.

 


Hozzászólások lezárva.


Hirdet

Videó

Utazás

Rádió


Daniels Cafe bajai kávézó

Időjárás – webcam

Ajánlat:

Kommuniti


Copyright 1996-2009 Lőrinczi Csaba | livestream, livescore, sportfogadás